Duzey PGA Mesh

Композитна сітка, що напіврозсмоктується. Структура і розмір цієї сітки оптимально розроблені з врахуванням фізіологічних навантажень

  • Виробник: Duzey Medical
  • Країна виробник: Туреччина/Франція
  • Розміри: 6x11, 7.5x15, 10х15, 15x15, 20x30, 30x30

Хірургічна сітка Duzey PGA Mesh – це композитна, напіврозсмоктуюча сітка. Мультифіламентна структура сітки складається з 50% не розсмоктуючого ПОЛІПРОПІЛЕНУ і 50% розсмоктуючого ПОЛІГЛАКТІНУ, який забезпечує її міцність і м'якість. Розсмоктуюча частина сітки гомогенно розсмоктується через 90 днів і забезпечує максимальний комфорт для пацієнта.

Після розсмоктування сполук ПГК-ПКЛ в організмі залишається тільки поліпропіленова сітка. Структура і розмір цієї сітки оптимально розроблені з урахуванням фізіологічних навантажень. Розсмоктування ПГК-ПКЛ триває 90-110 днів після хірургічної імплантації сітки Duzey Mesh PGA. Завдяки її широкопористій структурі в процесі загоєння утворюється міцна тривимірна мережа колагенових волокон. Залишкова поліпропіленова сітка не заважає цьому процесу, завдяки чому вдається запобігти розростання сполучної тканини та утворення шкідливих рубців. Для надання необхідної форми сітка може бути розрізана ножицями або скальпелем. Duzey PGA не пошкоджує тканини, вона має м'які краї. Структура і розмір даної сітки, оптимально відповідають фізіологічним навантаженням, які сприймає черевна стінка. Duzey PGA може використовуватися як для відкритої, так і для лапароскопічної хірургії. Вона легко проходить через троакар, легко розгортається після вилучення з троакара. Сітка забезпечена наявністю фіолетових ліній, які утворюють візерунок у вигляді ромбів, щоб забезпечити кращу її видимість. Обсяг чужорідного матеріалу, що зберігається в організмі після часткового розсмоктування сітки Duzey PGA, зменшений більш ніж на 60%.

Застосування:

З метою зміцнення черевної стінки.

Duzey PGA використовується в наступних показаннях:

Пахова грижа пупкова грижа, післяопераційна грижа, евентрація грижі.

Упаковка:

Кожна сітка йде в окремій картонній упаковці, в якій знаходиться стерильна упаковка, інструкція і стікери для медичної документації.

Як замовити?

Щоб дізнатися вартість і наявність цього товару заповніть форму нижче. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.