Одноразовий видимий PPH степлер

У одноразовому видимому PPH степлері використовується нержавіюче сталеве наковування, і направляюча вага з нержавіючої сталі

  • Виробник: Waston Medical
  • Країна виробник: Німеччина/Китай
  • Розмір: 32/34/36 мм

У одноразовому видимому PPH степлері використовується нержавіюча сталева наковка і направляюча вага з нержавіючої сталі, з метою більш стабільного закриття та стрільби. Обладнаний більшим просвітом штапельного патрона, він робить операцію більш успішною. Прозорий картридж та цвяховидний елемент роблять чіткіші візуальні відгуки. Два симетричних шва допомагають тканинам надходити в обладнання. Звалення 0.75 мм у швах компресує слизову оболонку кращим гемостатичним ефектом. 38 дворядних титанових гвинтів навколо вміють ефективно закрити тканину. Різкий круглий ніж забезпечує ефективне різання. Цей одноразовий видимий PPH степлер можна перевірити з першого погляду перед операцією. Прозорий картридж, який може забезпечити більш чіткий та яскравий новий погляд для оператора. За допомогою більшого картриджа в сучасній галузі є можливість позбутися більшої кількості тканин, щоб задовольнити клінічну потребу.

Як замовити?

Щоб дізнатися вартість і наявність цього товару заповніть форму нижче. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.