Одноразовий ендоскопічний степлер ENDO

Цей одноразовий ендоскопічний степлер ESQ серії може бути у розмірі 45 і 60 мм

  • Виробник: Waston Medical
  • Країна виробник: Німеччина/Китай

Цей хірургічний інструмент широко використовується при резекції та анастомозі ендоскопічної хірургії для хірурга, також гінекології, педіатрії та в хірургії судин.

Робочий принцип одноразового ендоскопічного степлера – це єдиний медичний інструмент, спеціальний комплект якого має три ряди титанових еластичних гвинтів з хірургічним ножем між першими двома рядами титанових пружних гвинтів.

Гвинти розташовані у трьохступеневих рядах в м'якій тканині, що дозволяє ножу різати тканину між лініями основи. Це призвело до його загального використання як інструменту для шиття та різання.

Основним матеріалом є чистий титан, який відповідає стандартам ISO 5832-2:1999 (E). Деталь ковзання і ножі виконані з нержавіючої сталі. Картридж та ручка виконані з ABS, армованого нейлону або макролону.

Ендоскопічний ковшовий зшивач серії ECS, ендоскопічний з короткими серіями ECC, а також ендоскопічні з серій ECS та ECС є стерильними інструментами для одного пацієнта. Інструмент вставляє скоби і перетинає тканину між ними разом.

Ендоскопічні касети серії ECS – білі, сині, золоті, зелені, і можуть вставляти два набори трирядкових кросових скоб. Функція блокування запобігає випадковому зняттю використаних картриджів.

Інструмент 45 скоб має 45-ти міліметрову шовну лінію, а довжина різання 43 мм. Інструмент 60 скоб має лінію швів 60 мм, а довжина різання 58 мм. У картриджах є захисна плита для захисту скоби під час транспортування. Картридж повинен бути встановлений перед використанням. Він не буде доставлений разом зі степлером. Ендоскопічні степлери для серії ECS слід використовувати лише з відповідним картриджем, хоча картридж можна використовувати з усіма типами ендоскопічних катерів для серії ECS. Не використовуйте картридж серії ECC з іншою серією приладів. Максимальна кількість вилучень 12 раз.

Як замовити?

Щоб дізнатися вартість і наявність цього товару заповніть форму нижче. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.