Трубки для аспірації-іригації

Трубка для аспірації-іригації необхідна для промивання черевної порожнини і використовується у поєднанні з аспіраторами-іригаторами

Трубка для аспірації-іригації необхідна для промивання черевної порожнини та використовується у поєднанні з Аспіраторами-іригаторами. Трубка має найбільш поширений та ефективний основний механізм – важільний. Тобто усередині ручки міститься пересувний клапан, який змінює напрямок потоку у трубці з одного порту на інший або перекриває обидва порти. Це дозволяє інтуїтивно швидко регулювати потік рідини під час операції. Ще однією особливістю такої системи є широкий діаметр внутрішніх трубок, що дозволяє великим часткам, які містяться у рідині забору, легко проходити через трубку у колбу для аспірації. Нижче наведена схема з’єднання трубки для аспірації-іригації з іншими елементами системи. У комплект включено трубки 5 мм та 10 мм, які можна легко міняти навіть під час операції.

  • Трубка для аспірації-іригації ричажна
  • Трубка для аспірації-іригації кнопкова

Як замовити?

Щоб дізнатися вартість і наявність цього товару заповніть форму нижче. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.