Троакари

Лапароскопічні троакари мають довжину 95 мм і наступні внутрішні діаметри: 5 мм, 10 мм, 12 мм, 15 мм

Троакари лапароскопічні застосовуються для створення тимчасового доступу до черевної порожнини з подальшим введенням інструменту, який відповідає внутрішньому діаметру троакару. Тобто для введення лапароскопічного інструменту із зовнішнім діаметром 5 мм необхідний троакар із внутрішнім діаметром 5 мм.

Усі лапароскопічні троакари за механізмом роботи внутрішнього клапану можна розділити на магнітні та силіконові. Найбільшим попитом користуються троакари з магнітним клапаном, адже цей клапан працює набагато довше. Єдиним витратним матеріалом для цього типу троакарів є ущільнюючий силіконовий ковпачок.

Силіконові лапароскопічні троакари відповідно мають у своєму складі силіконові хрестоподібні клапани, що потребують періодичної заміни, як і ущільнюючі ковпачки.

Також троакари можуть комплектуватися різними стилетами (обтураторами), а саме:

  • пірамідний (травматичний)
  • захисний (атравматичний)

Захисний стилет працює за принципом голки Вереша, тобто при проходженні черевної стінки та зменшенню супротиву тканин, лезо троакару прикривається залізною захисною конструкцією.

Канюля троакару може мати спіральну насічку, що дозволяє фіксувати троакар у черевній порожнині міцніше, але при цьому підвищується травматизм тканин.

Аксесуари:

  • перехідник (20 мм) для троакару 5-10 мм
  • перехідник накидний для троакару 5-10 мм
  • силіконовий ковпачок для троакару 5,10,12 мм

Як замовити?

Щоб дізнатися вартість і наявність цього товару заповніть форму нижче. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.