Біполярні лапароскопічні затискачі та дисектори

Біполярні лапароскопічні затискачі та дисектори необхідні для якісної коагуляції кровоносних судин під час лапароскопічної операції

Біполярні лапароскопічні затискачі та дисектори необхідні для якісної коагуляції кровоносних судин під час лапароскопічної операції із застосуванням біполярних режимів електричного коагулятора. Вторинною функцією такого інструменту є тракція, препарування та дисекція тканин.

Важливо! Чому вторинна функція?

Під час проведення біполярної коагуляції на браншах інструменту підвищуються температура та може складати близько 100°С, у цей час діелектричний матеріал (кераміка або пластик) стають більш м’якими; тобто якщо одразу після коагуляції почати механічно навантажувати бранші інструменту, такий діелектрик може деформуватися та призвести в подальшому до поламки інструменту.

Біполярний лапароскопічний затискач та дисектор складаються з трьох основних частин:

  • вставка (робоча частина)
  • тубус для вставки
  • ручка біполярна

Ручка інструменту має адаптер для підключення біполярного кабелю, який у свою чергу приєднується до електричного коагулятора. Довжина робочої частини (вставки тубуса) становить 330 мм. Діаметр 3 мм або 5 мм.

Типи:

  • Меріленд
  • Вікончастий
Біполярний затискач, фенестрований. Довжина браншей 15 мм
Біполярний затискач, тип Меріленд. Довжина браншей 20 мм

Як замовити?

Щоб дізнатися вартість і наявність цього товару заповніть форму нижче. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.